KURUMSAL

organizasyon semasi

Oto Süner; 1979 yılında kurulmuş olup otomotiv elektrik aksamı üzerinde kurulduğu tarihten itibaren iç pazarda ve dış pazarda toptancı ve ithalatçı firmalara yönelik satış yapmaktadır.

Türkiye’nin lider firmalarının bayiliklerini üstlenip bilgi birikimimiz ve deneyimimizle piyasanın ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Oto Süner global pazarlardaki rekabet koşullarının gerekliliğini yerine getirerek, ürünlerinde fiyat ve kalite dengesini ayarlayarak ve tecrübesiyle bugünkü konumuna varmıştır.

Yaklaşık olarak 5000 kalem çeşit ürün ile 400 müşteri sayısına hizmet vermekteyiz.

Misyonumuz

  • Müşteri Odaklı Hizmet,

Ürün yelpazesini geliştirerek sektörde ihtiyaç duyabilecek her türlü yedek parçayı sağlayabilecek çeşitliliğe getirmek.Yurt içinde her noktaya ulaşabilecek dağıtım ağının oluşturulması.Kaliteli ürünlerin pazarlanmasını sağlayarak sektöre değer katmak.

  • Çalışanlarının Memnuniyeti;

Sosyal aktiviteler düzenleyerek çalışanlarının memnuiyeti en üst düzeyde tutan ve kurumsallaşmış sistemin oluşturulması

  • Üretici firmalarla bilgi alışverişinin sağlanması;

Piyasa ihtiyaçlarının belirlenmesi ve yeni ürünlerin oluşturulması için üretici firmaları yönlendiren sistemin kurulması.

Vizyonumuz

Yurtiçi ve yurtdışında otomotiv yan sanayi sektöründe , üretici firmaları Pazar ihtiyaçlarına göre yönlendiren, teknolojideki gelişmelere uyum sağlayabilen, çalışanlarının verimliliğini en üst düzeyde tutan, müşteri odaklı hizmet veren lider bir firma olmaktır.

Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes Ladbrokes full information

Bayiliklerimiz

elta otomek emas nesan
dcbilgisayar©OTO SUNER
Yandex.Metrica
Downlaod Premium Themes